Aa
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398
کد 297

بازدید معاون محترم وزیر راه وشهرسازی وهیئت همراه از شهر جدید سهند

حبیب‌اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید:

تعامل؛ نکته مهم در پیشرفت پروژه‌های مشارکتی

حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر جدید سهند از نزدیک در جریان جزئیات عملیات اجرایی پروژه های این شهر جدید قرار گرفت و تعامل را نکته مهم در پیشرفت پروژه‌های مشارکتی خواند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با همراهی محمود رحیمی عضو هیئت مدیره شرکت مادر امروز ۲۶ تیرماه از پروژه های عمرانی شهر جدید سهند به ویژه پروژه های برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات امور قرار گرفت.
طاهرخانی در این سفر از روند پیشرفت آزادراه تبریز – سهند، تبریز – ارومیه، سایت مسکن مهر، یادمان شهید مهدی باکری، دو مدرسه ۱۲ کلاسه و یک مدرسه ۹ کلاسه فاز سه، عملیات محوطه سازی چند مجتمع مسکونی، پارک کودک یک هکتاری محله ۲ واقع در فاز سه، پروژه کتابخانه فاز ۲، مدرسه ۱۲ کلاسه فاز ۴، میدان تنیس، مسیر دوچرخه سواری فاز ۲ به هشت بهشت، پروژه باغ بهشت و مجموعه های ذی ربط و همچنین پروژه های قابل افتتاح این شهر جدید به مناسبت هفته دولت بازدید و ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود دستور لازم جهت پیشبرد هرچه سریعتر امور را صادر کرد.
وی در روند بازدید از آزادراه تبریز – سهند نکته مهم در پیشرفت پروژه های مشارکتی را تعامل دانست و گفت: در خصوص این پروژه نیز از پیمانکار انتظار داریم تا در قالب چارچوب قرارداد، مدارک را ارائه و عمل کند. چراکه شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان طرف دولتی آمادگی هرگونه همکاری در این چارچوب را خواهد داشت.
گفتنی است شهر جدید سهند از ۲۰۰ هزار واحد متعلق به شهرهای جدید در برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن دارای سهمی ۱۶ هزار واحدی است که از این تعداد ۷ هزار و ۲۰۰ واحد به روش مشارکت در ساخت و ۸ هزار و ۸۰۰ واحد از طریق مشارکت در محله سازی احداث خواهند شد.طبق برنامه ریزی اعلام شده قرار است یکهزار و ۲۰۰ واحد در سال ۹۷، ۹ هزار واحد در سال ۹۸ و مابقی در سال ۹۹ احداث و تکمیل شوند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 تير 1398
  • ساعت 10
  • توسط مدیر سایت
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh