واحد تسهیلات مسکن مهر

واحد تسهیلات مسکن مهر

با توجه به اجرای طرح مسکن مهر( مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه) در شهر جدید سهند 30000 واحد احداث گردیده که در این راستا واحد تسهیلات شرکت عمران شهر جدید سهند با همکاری بانک مسکن در سه زمینه مبادرت به معرفی متقاضیان جهت اخذ تسهیلات نموده است.
از بدو شروع فعالیت های مسکن مهر درشهر جدید سهند، شرکت عمران شهر جدید سهندموفق شده در زمینه شاخص جذب سرمایه بانکی در تمامی مراحل اجرایی در بین شهرهای جدید رتبه اول را به خود اختصاص دهد. که تاکنون با توجه به پیگیری های مهندس وثوقیان مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند و حمایت های هیات مدیره شرکت و همکاری مدیریت بانک مسکن استان مبلغ جذب سرمایه بانکی بالغ بر 7450 میلیارد ریال انجان شده است که در نوع خود بی نظیر می باشد.
متقاضیان مسکن مهر دو نوع می باشند که یا بصورت تفاهم نامه سه جانبه ( انبوه ساز- شرکت عمران- متقاضی)  جهت دریافت تسهیلات بانکی در دو مرحله اقدام می نماید که این مراحل عباتند از:
1- معرفی برای تسهیلات آماده سازی به مبلغ ده میلیون ریال.
2- معرفی برای تسهیلات احداث به مبلغ یکصد و نود میلیون ریال برای واحدهای سنتی سازی  و دویست و چهل میلیون ریال برای واحدهای صنعتی سازی.
اما در روش دوم اعطای تسهیلات بانکی با سود 4درصد در شهرهای زیر 25هزار نفری به روش خود مالکی می باشد. در صورتی که فردی دارای قطعه زمینی باشد و پروانه ساخت از شهرداری دریافت کرده باید به ازای هر طبقه فردی را که تاکنون از تسهیلات دولتی استفاده نکرده برای دریافت فرم(ج) معرفی نماید و در صورتی که نفرات معرفی شده مشکلی نداشتند، برای دریافت تسهیلات به مبلغ دویست میلیون ریال به بانک عامل معرفی می شوندکه تاکنون در شهر جدید سهند5500 واحد در زمینه طرح خودمالکی مبادرت به اخذ تسهیلات احداث با هماهنگی این واحد و بامعرفی به بانک مسکن نموده اند.
کلیه مراحل بانکی از مرحله صدور معرفینامه تا مرحله فروش اقساطی با استعلام بانک از این واحد انجام میگیرد.

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>