عملیات اجرای مسیر ورودی از تقاطع غیر همسطح جاده آذرشهر تا ابتدای فاز یک شهر جدید سهند

 مشخصات کلی مسیر

مسیر ورودی شهر جدید سهند از تقاطع غیر همسطح جاده تبریز- آذر شهر شروع شده و تا ابتدای فاز یک شهر جدید سهند به طول 4.1 کیلومتر می باشد. با توجه به سپری شدن مدت زمان مدید ازاز اجرای این پروژه و با توجه به حجم بالای ترافیک، این مسیر نیاز به درز گیری و لکه گیری آسفالت واصلاح و تکمیل گاردریل و احیاء خط کشی داشت که عملیات  به شرح زیردر آن انجام گرفته است.

گاردریل

با توجه به اینکه گاردریلهای اجرا شده در مسیر در اثر برخی تصادفات تخریب شده بود و همچنین با توجه به نیازجهت افزایش طول گاردیلها دربعضی از قسمتهای حادثه خیز ، گاردیلهای آسیب دیده به طول 370متر جمع آوری و احیاءجمعاً به طول 1020 متر گاردریل جدید نصب گردید.

لکه گیری و درز گیری آسفالت

با توجه به ترافیک سنگین این محور و به منظور افزایش عمر آسفالت اجرا شده در مسیر،اقدام به درزگیری به طول تقریبی 3000 متر و لکه گیری آسفالت در سطح حدود 2500 متر مربع انجام گردید.

خط کشی مسیر

با توجه به اینکه خط کشی اولیه انجام شده در طی زمان از بین رفته بود لذا جهت خدمت دهی بهتر برای شهروندان محترم و مسافران شهر جدید سهند اقدام به اجرای خط کشی مسیر گردید.طول خط کشی انجام شده به صورت ممتد جمعاً حدود 20000 متر طول و خط کشی منقطع نیز جمعاً به طول 5000 متر می باشد.برای اجرای عملیات فوق جمعا بالغ بر 2800000000ریال هزینه شده است .

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>