ساماندهی مسیر اسکو – تبریز در محدوده ورودی شهر سهند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند در نشست شورای ترافیک شهرستان اسکو از اصلاح مسیر ارتباطی کنار گذر شهر سهند به سمت اسکو خبر داد .

مظفری در این نشست اصلاح و حذف نقطه حادثه خیز مسیر تبریز به اسکو در محدوده شهر سهند را از اولویت های کاری این شرکت عنوان کرد و افزود : مقرر شد این مسیر با توجه به مناقصه برگزار شده بعد از مشخص شدن پیمانکار ،پروژه به مرحله اجرایی در آمده و برای همیشه مشکل ترافیکی این مسیر مرتفع شود .  

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدیدسهند همچنین گفت :  مقرر شد با توجه به مصوبات و مکاتبات انجام گرفته در خصوص مکان یابی و انتخاب زمین مورد نیاز برای پارکینگ خودروهای سنگین در شهر سهند ، شرکت عمران و شهرداری سهند نسبت به مکانیابی مناسب در مسیر اتوبان تبریز – سهند اقدام نموده  و کمیسیون شورای ترافیک شهرستان اسکو نظر کارشناسی  خود را در این مورد   اعلام نماید .  

فرماندار شهرستان اسکو هم  در این جلسه به وضعیت نامناسب مسیر گردشگری کندوان از سمت ورودی شهر سهند اشاره کرد و گفت : مسیر یک کیلومتری موجود در شهر سهند به علت کم عرض بودن ، تک بانده بودن مسیر و غیر استاندارد بودن به یکی از حادثه خیز ترین نقاط شهرستان تبدیل شده و با کوچکترین سانحه رانندگی موجب راه بندان در مسیر گردشگری کندوان می شود .   

وی اصلاح و روان سازی ترافیک موجود در مسیر گردشگری کندوان را یکی از اقدامات فوری و اساسی شورای ترافیک شهرستان عنوان کرد و گفت : در جهت جلوگیری از هر گونه سانحه رانندگی و راه بندان مسیر توریستی کندوان در ورودی شهر سهند جاده مذکور به صورت موقت دو بانده می شود تا بعد از فصل گردشگری به صورت کارشناسی و اصولی سامندهی شود .

حیدر صادقی  اجرای مسیر های جدید و خیابان های تازه احداث را منوط به اخذ مجوز لازم از سوی شورای ترافیک شهرستان دانست و گفت : لازم است در جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار در جاده ها  ناشی از اجرای طرح های غیر کارشناسی شده ،طراحی و نقشه کشی احداث جاده ها با نظر کمیسیون کارشناسی شورای ترافیک عملی و اجرایی شود .

تاریخ تنظیم خبر :25/1/94 // روابط عمومی شرکت  شرکت عمران سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>