نشست مشترک مدیر عامل شرکت عمران با مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند طی مراسمی و با اهدا لوح تقدیری توسط ستاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو از تلاشهای مهندس مظفری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تقدیر بعمل آمد .

در این مراسم علی رضا ستاری با بیان اینکه کمبود مدارس در شهرهای جدید از جمله در محل های احداث پروژه های مسکن مهر یکی از معضلات بزرگ آموزشی کشور است ، گفت : شرکت عمران شهر جدید سهند از جمله شرکت های موفقی است که تمام تلاش خویش را معطوف به جبران این کمبودها نموده است .

وی افزود : تاکنون شرکت عمران بیش از 24 باب مدرسه را مطابق استانداردها تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شهرستان اسکو نموده است ، که جا دارد از اهتمام وتعهد واحساس مسئولیت مدیر عامل شرکت عمران قدردانی و تشکر نماییم .

در این مراسم مهندس مظفری مدیرعامل شرکت عمران ، ضمن خیرمقدم و تبریک پیشاپیش هفته معلم  و رسالت خطیر معلمان گفت : شرکت عمران به عنوان متولی شهر جدید سهند در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی آماده احداث 7 باب مدرسه 12 کلاسه با مجموع برآورد بیش از 125 میلیارد ریال در فازهای 2 ، 3 و 4 می باشد . مهندس مظفری همچنین تصریح نمود : شرکت عمران از بدو ایجاد شهر اهتمام ویژه ای به مقوله تعلیم وتربیت داشته وبا توجه به افزایش اسکان جمعیت ، برنامه ریزیهای لازم را برای جبران سرانه های آموزشی و توسعه فضاهای آموزشی نموده تا میزان آنها را به حد استانداردهای لازم برساند . وی تاکید کرد : شرکت عمران در راستای جبران کمبود فضاهای آموزشی با ارائه تسهیلات لازم به خیرین مدرسه ساز ، حمایت های خویش را از جمله واگذاری زمین رایگان اعلام می دارد .

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>