اقدامات خارج از تعهد شرکت عمران در زمینه فضاهای آموزشی سهند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند  در جلسه شورای اداری شهرستان اسکو  که به منظور بررسی مسائل ،مشکلات و پروژه های نیمه تمام این شهرستان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و برخی مدیران کل استان در فرمانداری اسکو برگزار شد از انجام اقدامات خارج از تعهد این شرکت در زمینه ساخت و تحویل مدارس به آموزش و پرورش خبر داد .

محمد رضا مظفری در این جلسه با اشاره به ساخت و تحویل فضا های آموزشی در شهر سهند گفت : با توجه به اینکه شرکت عمران تنها موظف به تهیه ،تامین و تحویل زمین مورد نیاز به آموزش و پرورش می باشد اما با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی و نیاز به فضاهای آموزشی این شرکت اقدام به ساخت دهها مدرسه در این شهر نموده و تحویل آموزش و پرورش نموده است .

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت : کلنگ عملیات ساخت 7 باب مدرسه در فاز های مختلف این شهر به زمین زده شده و به محض آماده شدن از سال تحصیلی جدید در اختیار اموزش و پرورش شهرستان قار داه می شود .

وی همچنین از پیگیری احداث تقاطع فاز 4 شهر سهند با مساکن مهر اسکو خبر داد و گفت : با توجه به اینکه کلیه مساکن مهر شهر سهند بایستی تا پایان سالجاری تحویل متقاضیان داده شود لازم است ساخت های مساکن مهر همزمان با تحویل انها تکمیل شده و قابل بهره برداری باشد .  

وی عمده مشکلات تعداد واحد های باقیمانده مساکن مهر در فاز 4 شهر سهند را در عدم آماده بودن معابر از راه دسترسی مناسب و فاضلاب شهری دانست و سعی و تلاش این شرکت را تکمیل زیر ساخت های این مساکن همزمان با تحویل آنها به متقاضیان عنوان کرد.

فرهنگی نماینده حوزه انتخابیه تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی نیز به مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان اسکو اشاره کرد و گفت : بیمارستان دولتی اسکو مشکل کمبود کادر درمانی ، امکانات و تجهیزات پزشکی داشته و لازم است تا با تجهیز این بیمارستان و همچنین احداث بیمارستان تامین اجتماعی در شهر سهند ، مشکلات بهداشتی و در مانی این منطقه رفع شود .

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه این جلسه طی مصاحبه ای خبر خوشی هم برای ساکنین شهر جدید سهند داشت و آن مربوط به عملیات اجرایی بزرگراه تبریز – سهند بود . دکتر جبار زاده گفت : از مسیر 24 کیلومتری تبریز- سهند 9 کیلومتر اول آن از سمت شهر سهند که توسط شرکت عمران شهر جدید سهند در دست احداث است تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و بقیه مسیر که از سمت شهر تبریز توسط اداره کل راه و شهر سازی در دست احداث است لازم است تا با تزریق منابع مالی و فعال نمودن پیمانکار نسبت به سرعت بخشی به اجرا و اتمام این طرح اقدام شود .

تاریخ تنظیم خبر : 15/2/94 //روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>