راهپیمایی پرشور مردم سهند در روز جهانی قدس

همزمان با سراسر کشور و مقارن با ايام الله ماه مبارك رمضان و در آخرين جمعه این ماه پر خیر و برکت  ،مردم فهیم و همیشه در صحنه شهر جدید سهند با حضور در خیابان های این شهر فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر داده و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند .

حضور اقشار مختلف مردم ، مدیران و مسئولین شهری و شهرستانی و فرهنگیان عظمت این روز به یاد ماندنی را دوچندان نموده بود . روزه داران این شهر همگام با مردم سایر شهرهای ایران اسلامی با تجمع در میدان امام حسین ( ع ) و حرکت در مسیر های تعیین شده  این شهر در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین انزجار و نفرت خود را از سیاست های غلط و اشتباه رژیم اشغالگر قدس اعلام کرده و همبستگی خود با مردم فلسطین تا رهایی کامل قدس را اعلام کردند .

به آتش کشیده شدن پرچم منحوس رژیم اشغالگر قدس و پرچم امریکای جنایتگار در میان فریاد های الله اکبر و مرگ بر امریکا و مرگ بر  اسرائیل غاصب  از جمله برنامه های  این راهپیمایی پر شور بود . در پایان قطعنامه ای در محکومیت اعمال غلط و اشتباه رژیم اشغالگر قدس قرائت و توسط روزه داران مومن و متعهد با فریاد های الله اکبر تایید شد .

 شایان ذکر است روزه داران پس از راهپیمایی در مسیر های یاد شده در محل مسجد النبی ( ص ) شهر سهند حضور یافته و فریضه نماز جمعه را ادا نمودند .

تاریخ تنظیم خبر :19/4/94 //روابط عمومی شرکت عمران سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>