جلسه شورای ترافیک

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند ،معاون فرماندار اسکو بر لزوم  نصب تابلو های راهنمای گردشگری و روان سازی ترافیک در مسیر روستای تاریخی کندوان تاکید کرد .

نادر واحدی در نشست شورای ترافیک شهرستان اسکو با اشاره به موقعیت ویژه شهرستان اسکو از لحاظ گردشگری، بر لزوم ارائه برنامه مدون ترافیکی به خصوص در ایام تعطیلات تاکید کرد و گفت : توقف خودروهای فروش میوه در کنار مسیر های گردشگری ،علاوه بر ایجاد ترافیک و راه بندان موجب تصادفات ناگوار در این مسیر می شود که لازم است شهرداری های شهرستان و نیروی انتظامی با ارائه برنامه مدون برخورد جدی با متخلفانی نماید که با کسب و کار خود موجب سد معبر گشته و نارضایتی مردم را باعث می شوند .

معاون فرماندار اسکو بر ساماندهی تابلو های راهنمایی و رانندگی  تاکید کرد و گفت : هر تابلویی که خارج از قوانین راهنمایی و رانندگی در حریم راه ها نصب شود ممنوع بوده و بایستی با نظر شورای ترافیک و توسط اداره راه و شهرسازی نصب شود تا از بروز تصادفات جلوگیری شود .

محمد رضا مظفری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند هم از بهسازی و اصلاح راه دسترسی به فاز 4 شهر سهند در محدوده شهر اسکو اشاره کرد و گفت : عملیات بهسازی و اصلاح راه دسترسی به فاز 4  در محدوده شهر اسکو آغاز  شده و همزمان با واگذاری مساکن مهر و استقرار جمعیت در این فاز ،  در اختیار اهالی این منطقه  قرار خواهد کرفت .  

وی گفت : در جهت روان سازی ترافیک مسیر روستای تاریخی کندوان ، یک کیلومتر از مسیر فوق در محدوده شهر سهند دو بانده می شود که در حال حاضر عملیات زیر سازی و احداث آن در دست اقدام است .

صفری // روابط عمومی شرکت عمران سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>