افتتاح نمادین 4 هزار واحد مسکن مهر در سهند

همزمان با افتتاح 4000 واحد مسکن مهر در شهر سهند ،معاون وزیر راه و شهرسازی از نزدیک از نحوه پیشرفت پروژه بزرگراه تبریز – سهند بازدید کردند .

مهندس نریمان که به همراه استاندار آذربایجان شرقی از این پروژه بازدید می کرد از اجرای قطعه اول آن از سمت سهند اشاره کرد و گفت : بزرگراه تبریز – سهند به منظور دسترسی سریع و آسان ساکنین مسکن مهر و اهالی شهر سهند به مرکز استان طراحی شده و در حال احداث است که قطعه اول آن از سمت شهر سهند به طول 9 کیلومتر توسط شرکت عمران شهر جدید سهند در حال اجرا بوده و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی مطلوبی که دارد به مرحله اسفالت ریزی رسیده است .

معاون وزیر راه و شهر سازی گفت :بزرگراه تبریز -سهند جمعا به طول 24 کیلومتر می باشد که قطعه دوم آن بطول 15 کیلومتر از سمت شهر تبریز توسط اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی احداث می شود .

محمد رضا مظفری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند هم گفت : در سفر اخیر هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی مبلغ 50 میلیارد تومان اعتبار برای ادامه پروژه مذکور اختصاص یافته و 60 میلیارد تومان دیگرهم از محل تهاتر زمین های واقع دراطراف بزرگراه اخذ مجوز شده که جمعها با اعتبار 110 میلیارد تومان، پروژه مذکور در حال اجرا می باشد که امید می رود تا پایان سال 95 این طرح به اتمام رسیده و در اختیار مردم شهر سهند قرار گیرد .

معاون وزیر و شهرسازی برای بهره برداری از واحد های مسکن مهر در محل مجتمع مسکونی آذرمبنا در فاز 3 شهر سهند حضور یافته و با تحویل نمادین کلید یکی از واحدهای مسکن مهر به صاحب آن 4 هزار واحد مسکن مهر در این شهر را افتتاح کرد .

تاریخ تنظیم خبر:8/6/94 //روابط عمومی شرکت عمران

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>