تجلیل مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند از دستگاه های خدمت رسان

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند در جلسه شورای اداری شهرستان اسکو که به مناسبت مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندار این شهرستان برگزار شد بر لزوم فراهم نمودن زمینه های حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید شد .

استاد رحیمی در این جلسه  با اشاره به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی ،به اهمیت مشارکت سیاسی مردم در تعیین سرنوشت کشور اشاره کرد و گفت : افزایش مشارکت سیاسی مردم در امور انتخاباتی کشور باعث افزایش تهعد سیاسی شده و این عامل باعث می شود ثبات و آرامش در مملکت حاکم شده و باعث تعالی و پشرفت کشور در سطح بین المللی شود .

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم و امن در جامعه تاکید کرد و گفت : لازم است تا با فراهم آوردن زمینه های مشارکت مردم در امور کشور، اعتماد مردم نسبت به مسئولین را جلب کرده و حضور حداکثری آنها را در انتخابات را بالا ببریم.

در این جلسه حمید رضا رجبی به عنوان معاون جدید فرماندار شهرستان اسکو معرفی و از زحمات نادر واحدی تقدیر شد .

در پایان این جلسه به خاطر تلاش و کوشش دستگاه های خدمت رسان در رفع نیازمندی های مساکن مهر ،از طرف شرکت عمران شهر جدید سهند با اهداء لوح از روسای اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان اسکو ، اداره گاز شهر سهند ، امور آب و فاضلاب شهر سهند ، امور برق شهرجدید سهند و اداره امور مالیاتی شهر جدید سهند تجلیل به عمل آمد .

تاریخ تنظیم خبر : 12/9/94 //

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>