جلسه مشترک شرکت عمران با شهرداری و شورای اسلامی شهرجدیدسهند

 

به گزارش صفری مسئول روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند جلسه مشترک شرکت عمران با شهرداری و شورای اسلامی شهرجدیدسهند با هدف تعامل بیشتر جهت حل مشکلات شهر با حضور مدیرعامل ، معاونین ، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران در محل شهرداری شهرجدیدسهند برگزار گردید .

دراین نشست صمیمی دکتر علمی رئیس شورای شهر ضمن خیرمقدم به عوامل شرکت عمران از عملکرد و تعامل شرکت عمران و مهندس مظفری مدیرعامل شرکت عمران تقدیر و تشکر نمودند . وی گفت : آمار و نموداری که درخصوص هزینه کرد و اقدامات شرکت عمران نسبت به شهر و شهروندان مشهود است ، نشانگر این است که شرکت عمران به تعهداتش پایبند و موفق عمل نموده است .

مهندس مظفری نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران ضمن تشکر و قدردانی از عوامل شورای شهر گفت : شرکت عمران و شهرداری دو بازوی توانمند شهر هستند که باید با تعامل هرچه بیشتر نسبت به حل مشکلات شهری و خدمات دهی به شهروندانی که شهرجدیدسهند را برای سکنی گزیده اند ، اهتمام ورزند . وی افزود : شورای اسلامی شهر بعنوان زبان گویای مردم که پل ارتباطی بین مردم ، شرکت عمران و شهرداری ایفا میکنند ، بایستی مشکلات پیش روی شهر و شهروندان را به ما اعلام نموده تا ما نیز درصدد مرتفع نمودن آنها گام برداشته و از این طریق تعلق خاطر شهروندان را نسبت به شهر ایجاد نمائیم . مدیرعامل شرکت عمران تأکید نمود : ما هر فعالیتی که در راستای تسهیل زندگی شهروندان باشد ، مصمم هستیم آنرا بنحو مطلوب انجام دهیم .

در این جلسه هر یک از اعضای شورای شهر آهکی ، جمشیدزاده ، دکتر کارآموز ، شرفی و عبادی از تلاشها ، اقدامات و تعامل شرکت عمران تشکر و قدردانی نمودند و افزودند : علیرغم رکود حاکم در بخش مسکن شرکت عمران موفق عمل نموده است . اعضای شورا همچنین به اقدامات شرکت عمران درخصوص احداث یازده باب مدرسه ، احداث مساجد ، تکمیل و بهره برداری از مسجد سنتی جامع النبی (ص) ، آسفالت 9 کیلومتر از آزاد راه تبریز-سهند که در تعهدات شرکت عمران است ، آسفالت محلات و خیابانها ، فضای سبز شهری و کاشت بیش از 120 هزار اصله درخت ، احداث کتابخانه ، ساختمان اورژانس اشاره و تشکر نمودند .

همچنین اعضای شورا به لزوم احداث پروژه هایی نظیر پارک بانوان ، احداث بیمارستان ، احداث مجتمع سینمایی و فرهنگی ، اختصاص زمین برای پسماندهای شهری و مشاغل مزاحم و ایجاد تشکلهای غیردولتی (ENG) ، کارآفرینی برای بانوان تأکید نمودند .

دکتر جوادی عضو هیأت مدیره و مدیر مسکن مهر در این نشست گفت : شهرجدید نیاز به تفکر جدید و برنامه مدون دارد . ما در شرکت عمران در چارچوب برنامه مشخص و از قبل وضع شده پیش رفته ایم و علیرغم مسئولیت خطیر مسکن مهر که بر دوش شرکت عمران نهاده شده ، به حول و قوه الهی خوب عمل کرده و در سایر فعالیتها نیز طبق اعلام شرکت مادر و شورای اسلامی شهرجدیدسهند موفق عمل نموده ایم . وی تأکید نمود : شهرداری هم برنامه پیشنهادی خویش را برای سال آتی ارائه و پس از تصویب در شورای اسلامی شهر و فرمانداری شهرستان به شرکت عمران ارایه تا پس از بررسی و تعامل با شهرداری در جهت ارتقاء کیفی شهرجدیدسهند ، پروژه های مورد نیاز دیگر تعریف و درصورت تصویب شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید اجراء گردد . دکتر جوادی افزود : دراین صورت شهرجدید با نگرش جدید به سمت شهرسازی نوین سوق داده خواهد شد .

محمد آهنگر عضو هیأت مدیره و معاون اداری و مالی شرکت عمران ضمن تقدیر از تعامل و تفاهم شورای اسلامی شهر با شرکت عمران ، تصریح نمود : شرکت عمران هرنوع خدماتی که درجهت آسایش و آرامش شهروندان انجام گردد ، استقبال نموده و در همین راستا آمادگی لازم را جهت احداث پارک مینیاتوری و مجتمع تجاری پیشنهادی از طرف شهرداری را در قالب قرارداد مشارکتی اعلام میدارد . وی گفت : برای اوقات فراغت ساکنین و رفاه حال شهروندان فهیم ، شرکت عمران مصمم است فعالیت پارک جنگلی 64 هکتاری را جهت بهره برداری در اختیار شهرداری قرار دهد . وی در خاتمه به احداث پاسگاه ، مرکز درمانی و انتقال فاضلاب در فاز 4 ، طراحی 3 باب پارک در فازهای 2 و 3 و 4 ، جدول گذاری و آسفالت و کریدورپیاده محلات و معابر در فازهای 2 و 3 و 4 و احداث ساختمان کتابخانه با تیپ 2200 در فاز 2 اشاره نمودند .

در خاتمه مهندس خدربیگلی معاون معماری و شهرسازی شرکت عمران ضمن تشکر از تعامل شورای شهر گفت : شهرجدیدسهند علیرغم دو مدیریتی بودن ، باتوجه به امکانات و منابعی که از طریق شرکت عمران شهرجدیدسهند به شهر تزریق می شود ، دارای مزایای مضاعفی نسبت به سایر شهرهای استان می باشد . وی به خط کشی معابر ، علائم شهری ، تابلو نام گذاری کلیه معابر ، بازارچه های محلی ، بازارچه خود اشتغالی ، اختصاص زمین برای پسماندهای شهری و مشاغل مزاحم اشاره نمودند .

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>