انتخاب شهرجدیدسهند به عنوان شهر سالم و جامعه ایمن بهداشت جهانی

 

معاون عمرانی استاندار آذربایجانشرقی و رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدیدسهند از انتخاب شهرجدیدسهند به عنوان پایلوت کشوری شهر سالم و جامعه ایمن برای معرفی به سازمان بهداشت جهانی خبر دارد .

 محمدصادق پورمهدی در جلسه بررسی پروژه جامعه ایمن و شهر سالم در شهرجدیدسهند با اشاره به موقعیت ممتاز شهرجدیدسهند از نظر زمین شناسی و آب و هوایی آن را بهترین الگو و نمونه برای انتخاب شهر سلامت محور در سطح بین المللی عنوان کرد و گفت : آماده بودن زیرساخت های فرهنگی ، بهداشتی و دیگر مؤلفه های موجود باعث شد این شهر به صورت پایلوت کشوری به عنوان شهر سالم و جامعه ایمن به سازمان بهداشت جهانی (W.H.O) معرفی شود .

 وی گفت : طرح جامعه ایمن و شهر سالم که توسط سازمان بین المللی بهداشت جهانی ارایه شده ، پروژه ای جهانی بوده و ایران نخستین کشوری است که جامعه ایمن و مروج سلامت را به صورت توأم باهم اجرایی نموده و در حال پیاده سازی آن در شهرهای مختلف می باشد .

 معاون عمرانی استاندار آذربایجانشرقی ، سامان دهی ، رعایت مقررات بهداشت جهانی در یک شهر سلامت محور و بهسازی معابر و خیابانهای شهری را از شاخص های مهم برای اجرای پروژه جهانی جامعه ایمن و شهر سالم در سهند برشمرد .

                                                             روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند  28/10/1394

 

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>