افتتاح تعداد3250 واحد از مسکن مهر درشهر جدیدسهند

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند ، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:دولت تدبیر و امید علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی، پروژه مسکن مهر را به سرانجام خوبی می‌رساند.

"محسن نریمان" در جلسه شورای اداری آذربایجان‌شرقی، گفت: طبق آمار، اجرای پروژه مسکن مهر در دولت یازدهم با شتاب بیشتری انجام شده و پرونده این پروژه در بسیاری از شهرها بسته شده است.

وی با اشاره به اینکه در شهر جدید سهند، احداث 34 هزار واحد مسکن مهر پیش‌بینی شده است، ادامه داد: تاکنون 31 هزار مسکن مهر در این شهر تحویل داده شده است، 700 واحد  از حالت مسکن مهر خارج شده و یک هزار واحد دیگر تا پایان امسال تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه در شش ماهه اول سال 95، تمامی واحدهای مسکن مهر شهر جدید سهند تکمیل و به صاحبانش تحویل داده می‌شود، افزود: 25 هزار واحد مسکن مهر شهر جدید سهند توسط دولت کنونی و تنها 10 هزار واحد آن توسط دولت قبلی احداث شده است.

نریمان با اشاره به اینکه در هریک از شهرهای پرند و پردیس 100 هزار واحد مسکن مهر احداث می‌شود، گفت: با تکمیل پروژه های مسکن مهر، شهرهای جدیدی با جمعیت زیاد به وجود می آیند و ضروری است حقوق شهروندی ساکنان این شهرها از جمله مدرسه، مراکز درمانی، فرهنگی و ورزشی و ... تأمین شود و از این رو معتقدم دولت‌های بعدی هم درگیر پروژه مسکن مهر می‌شوند.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی دولت، اظهار کرد: با اعتبارات دولتی نمی‌شود تمامی نیازهای این شهرهای جدید را رفع کرد، از این رو با استفاده از اقتصاد مقاومتی و توان بخشی خصوصی در تلاشیم تا امکانات مورد نیاز در شهرهای جدید را فراهم کنیم، به عنوان مثال با تهاتر زمین با وزارت نیرو بخشی از امکانات زیر ساختی این شهرها را فراهم می کنیم.

 

وی تأکید کرد: احداث شهرهای جدید به صورت علمی و با روش‌های روز دنیا در برنامه قرار دارد و قبل از احداث یک شهر، زیرساخت‌های آن را فراهم خواهیم کرد و همچنین ایجاد ارتباط ریلی شهرهای جدید با شهر مادر هر استان در اولویت است.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح این ساختمان به عملکرد دولت در شهر جدیدسهند اشاره کرد و گفت: در حالی امروز بیش از 3250 واحد مسکن مهر در شهر سهند افتتاح شده که با تمام محدودیت های مالی تمامی امکانات لازم را در این شهر فراهم شده و امید است با افتتاح آزاد راه تبریز – سهند و توسعه خطوط ریلی، شهر سهند بیش از پیش پیشرفت کرده و یک فاز از دیگر شهرهای جدید کشور در جایگاه بهتری قرار بگیرد .

مهندس نریمان با اشاره به ساخت 35500 واحد مسکن مهر در شهر جدید سهند از افتتاح 25000 واحد مسکن مهر شهر جدید سهند در دو سال اخیر خبر داد و گفت :تلاش بر این است تا10 هزار واحد مسکن مهر باقیمانده ودر حال احداث را تا نیمه اول سال آینده به پایان ببریم .  

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران بر لزوم هویت بخشی به شهرهای جدید در حال احداث تاکید کرد و گفت : لازم است تا هویت ایرانی اسلامی در شهر های جدید ما نمود پیدا کرده و این امر با ساخت مساجد و دیگر مکان های مقدس اسلامی میسر است . استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تسریع در اجرای بزرگراه تبریز- سهند، گفت: برای آخرین بار به کسانی که در این مسیر سنگ‌اندازی می‌کنند اخطار می‌کنم که هیچ مساله‌ای نباید مانع از اجرای این پروژه شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند "اسماعیل جبارزاده" در آیین افتتاح 3250 واحد مسکن مهر در شهر جدید سهند، با اشاره به این که اجرای بزرگراه تبریز- سهند از سالیان گذشته شروع شده است، افزود: خوشبختانه با همت مسئولان دولت و قولی که رییس جمهور در سفر به تبریز داد، اجرای این پروژه سرعت گرفته است.

وی با بیان این که مصمم به تحقق وعده رییس جمهور به مردم سهند هستیم، افزود: کمترین تعلل، کارشکنی و عدم همکاری در اجرای بزرگراه تبریز- سهند قابل قبول نیست و همه مسئولان باید نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند.

جبارزاده خاطرنشان کرد: مدیریت استان اجرای این پروژه را به صورت جدی پیگیری می‌کند و معاونت عمرانی استانداری مستقیما مسئول این پروژه است.

وی با بیان این که اجرای بزرگراه تبریز- سهند باید با اقتدار ادامه یابد، افزود: هیچ مساله‌ای نباید مانع از رسیدن مردم به خواسته بحق خودشان که بهره‌مندی از راه مطمئن و امن است بشود.

استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه از تمام دست‌اندرکاران پروژه‌های مسکن مهر استان قدردانی کرد و گفت: در سایه تلاش صادقانه همه مدیران در دو سال گذشته، مشکلاتی که تصور می‌شد قابل حل نباشد حل شده و امیدوارم با همین همت و جدیت شاهد بهره‌برداری از بقیه واحدهای مسکن مهر هم باشیم.

وی با بیان این که شهر جدید سهند باید یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته کشور باشد، افزود: تمام مدیران استان باید برای تحقق این امر تلاش کنند و امیدواریم در فاصله زمانی کوتاهی سهند را به عنوان شهری نمونه از نظر امکانات و خدمات شهری معرفی کنیم.

جبارزاده با تاکید بر استقرار واحدهای پاک و با ارزش افزوده بالا نظیر شهرک صنایع دستی در شهر جدید سهند، افزود: باید در کنار خدمات عمرانی، خدمات رفاهی و فرهنگی مناسب و در خور شان مردم نیز در این شهر فراهم شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خدمت‌گزار کوچک همه مردم استان هستم، گفت: در جایی که امام امت می‌فرمایند خدمت‌گزار مردم هستم بالاتر از خدمت‌گزار کلمه‌ای نمی‌توان به کار برد.   20/11/94

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>