بازدید معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از آزادراه تبریز – سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند

معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در بازدید میدانی از آزادراه تبریز -سهند مهمترین عامل تسریع در اجرای آزادراه فوق را تامین منابع مالی مورد نیاز عنوان کرد .
غلامرضا شافعی در این بازدید به عملکرد مطلوب شرکت عمران سهند در احداث و اتمام 9 کیلومتر از مسیر 24 کیلومتری آزادراه تبریز سهند اشاره کرد و گفت : قطعه دوم آن که به طول 15 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 42 درصد می باشد نیاز به تامین منابع مالی جدید داشته که این امر ضرورت تامین منابع مالی آن از طریق قانونی را می طلبد.

معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت : تاکنون 65 میلیارد تومان برای اجرای این آزادراه هزینه شده و برای اجرا، تسریع و اتمام آن 110 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز نیاز می باشد .
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند هم از تغییر مدیریت دستگاه اجرایی پروژه مذکور خبر داد و گفت : طبق درخواستی که از وزیر راه و شهرسازی کردیم، مقرر شده مدیریت دستگاه اجرایی قطعه دوم آزادراه تبریز – سهند از شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور به شرکت احداث ، بهره برداری و نگهداری از آزادراه تبریز-سهند تغییر یافته و این شرکت با تامین هزینه های اجرایی این آزادراه از محل منابع داخلی نسبت به اجرای قطعه دوم که شامل 15 کیلومتر از سمت تبریز می باشد اقدام نماید.

محمد رضا مظفری افزود : هدف از این بازدید ، ارزیابی عملکرد اجرایی قطعه اول این بزرگراه بطول 9 کیلومتر از سمت شهر سهند توسط شرکت عمران سهند بوده که با ارزیابی مطلوب آن مقرر شد اجرای قطعه دوم نیز به شرکت آزادراه تبریز-سهند که شرکت عمران شهرجدیدسهند سهامدار عمده آن می باشد واگذار شود .
وی گفت : با اجرای این تغییر ، علاوه بر تامین منابع مالی این آزادراه ،شاهد تسریع در اجراو اتمام پروژه فوق در آینده ای بسیار نزدیک خواهیم بود .

تاریخ تنظیم خبر :16/2/95 // صفری مسئول روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند .

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>