نشست اعضای شورای ترافیک شهرستان اسکو در شرکت عمران سهند

در نشست اعضای  شورای ترافیک شهرستان اسکو  که در محل سالن جلسه شرکت عمران شهر جدیدسهند برگزار شد ، بر لزوم  حذف سرعت گیرهای غیر استاندارد و حادثه ساز در سطح شهرستان تاکید شد .

فرماندار شهرستان اسکو در این نشست با اشاره به افزایش روز افزون جمعیت شهر سهندبر لزوم ساماندهی تاکسی های درون شهری و برون شهری تاکید کرد و گفت : با توجه به نیاز مردم شهر سهند جهت انجام امور اداری  و سفر به شهر های اطراف، لزوم ساماندهی خودروهای مسافربری درون شهری و برون شهری محسوس بوده و لازم است هر چه سریعتر نسبت به ایجاد پایانه مسافری در این شهر اقدام شود .

حیدر صادقی گفت : با توجه به واقع شدن روستای تاریخی کندوان در مسیر شهر جدید سهند و ورود گردشگران داخلی و خارجی به این منطقه ، وجود سرعت گیرها و موانع کاهنده سرعت غیر استاندارد و غیر متعارف در راه های مواصلاتی و منتهی به این روستا موجب بروز مشکلات برای رانندگان این گونه وسایل نقلیه شده و لازم است تا موانع کاهنده سرعت بازبینی شده و معیارها و استانداردهای مصوب در این موارد رعایت شود .

محمد رضا مظفری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند هم از مکانیابی زمین مورد نیاز برای ایجاد ترمینال در شهر سهند خبر داد و گفت : در جهت ساماندهی خودروهای درون شهری و برون شهری زمینی به این منظور تدارک دیده شده است .

وی گفت : در راستای روان سازی ترافیک در مسیر ورودی شهر سهند تقاطع غیر همسطح در این مسیر در حال اجرا بوده و با ایجا رمپ هایی راه دسترسی به فاز 4 شهر سهند نیز میسر خواهد شد .

وی همچنین با اشاره به وجود ترافیک در برخی از مسیر های شهر سهند بر لزوم ایجاد پارکینگ برای خودروهای سنگین خبر داد و گفت : با مکانیابی مناسب در بیرون از محدوده شهری خودروهای سنگین به این پارکینگ انتقال و مشکل ترافیکی و دیگر معضلات آن مرتفع خواهد شد .

تاریخ تنظیم خبر :5/3/95 // روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>