تاکید معاون عمرانی استاندار بر انجام طرح های مشارکتی در شهر سهند

معاون عمرانی استاندار استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران و انجام کارهای مشارکتی در شهر سهند را در رفع نیازهای این شهر جدید ضروری دانست .

محمد صادق پور مهدی در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند یکی از اولویت های اصلی این شهر را تسریع در اتمام و بهره برداری از بزرگراه تبریز – سهند عنوان کرد و افزود : با تغییر مدیر اجرایی قطعه دوم اتوبان تبریز – سهند طبق براورد انجام شده 11 کیلومتر از 15 کیلومتر قطعه دوم این اتوبان تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید .

گفتنی است : اتوبان تبریز – سهند بطول 24 کیلومتر است که قطعه اول آن بطول 9 کیلومتر توسط شرکت عمران شهر جدید سهندبه اتمام رسیده و قطعه دوم آن به طول 15 کیلومتر با 53 درصد پیشرفت فیزیکی به علت مشکلات مالی و عدم تملک قسمتی از اراضی عملا به حالت نیمه تعطیل در امده بود که با تصویب هیات وزیران در تاریخ 23 تیر سال جاری مقرر شده مدیر اجرایی قطعه دوم از شرکت ساخت و توسعه ازاد راه های کشور به شرکت عمران شهر های جدید واگذار شود.

معاون عمرانی استاندار با انتقاد از عملکرد نامطلوب اتوبان تبریز- سهند در اتمام و بهره برداری به موقع آن گفت : تملک و آزاد سازی محدوده هایی از اراضی واقع در اتوبان تبریز – سهند باعث تسریع در اجرای طرح شده و این مساله یکی از عوامل کندی در پیشرفت این پروژه محسوب می شود .

وی اجرای قطار شهری تبریز به شهر سهند را از دیگر برنامه های توسعه ای شهر سهند عنوان کرد و گفت : با توافقات انجام گرفته با شهرداری تبریز ،ردیف اعتباراتی نیز به همین منظور تصویب نمودیم که بعد از اتمام اتوبان تبریز- سهند به مرحله اجرایی ان نیز خواهیم پرداخت .

پور مهدی همچنین بر لزوم انجام کارهای مشارکتی در شهر سهند تاکید کرد و گفت : فضا و امکانات موجود در شهر سهند مستعد سرمایه گذاری در بخش های مختلف بوده و لازم است با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و انجام طرح های مشارکتی در رفع برخی از نیازهای عمرانی ، خدماتی این شهر اقدام نمائیم .

در این مراسم حبیب زمانی به عنوان مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند معرفی و از زحمات 30 ماهه محمد رضا مظفری تقدیر شد .

حبیب زمانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی و  قبلا مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در سال های 80 تا 83 بوده است .

تاریخ تنظیم خبر :95/5/12 // روابط عمومی شرکت عمران سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>