گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شرکت عمران سهند

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند نشست صمیمی و دوستانه مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند با کارکنان همزمان با هفته دولت در محل شرکت عمران برگزار گردید .

در این نشست آقای محمد آهنگر عضو هیأت مدیره و معاونت اداری و مالی شرکت عمران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز کارمند به تاریخچه شهر ، اهداف ایجاد شهر و اهداف تأسیس شرکت عمران شهرجدیدسهند پرداخت و گفت : شهرهای جدید کشور به عنوان شهرهای سرریز شهر مادر با هدف جذب جمعیت آنها ایجاد شده و شهرجدیدسهند به عنوان یکی از شهرهای جدید در رسالت خویش موفق عمل نموده و در تقسیم بندیهای شهرهای جدید در رتبه ممتاز قرار گرفته است .

آقای آهنگر افزود : شهرجدیدسهند برای بسیاری از مردم و مسئولین ناشناخته بود که پروژه مسکن مهر در معرفی و شناساندن شهر و پتانسیل ها آن نقش بسزایی داشت .

وی در خاتمه به اهتمام ویژه جهت حل مشکلات استخدامی و معیشتی کارکنان اشاره نمود .

دکتر اردشیر جوادی عضو هیأت مدیره و مدیرمسکن مهر ضمن تبریک هفته دولت گزارش کوتاهی از مسکن مهر ارائه داد . وی همچنین به مشخصات و خصوصیات سازمانهای موفق پرداخت .

مهندس حبیب زمانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند با تبریک و گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند ، گفت : هفته دولت یادآور فداکاریهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است .

وی همچنین گفت : بی شک ، شهادت این شهیدان بزرگوار ، همواره الهام بخش کوشش ها و تلاش هایی است که دولت مردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن انجام می دهند .

مدیرعامل شرکت عمران افزود : شهرهای جدید برای حفظ پویایی و زنده بودن ، بایستی هویت داشته باشند و آن را حفظ کنند که به نظر میرسد آن هویت لازم را نداشته که باید به این مهم اهتمام ورزید . وی خاطرنشان ساخت : شهری که فاقد هویت باشد از خصیصه های شهری فاصله دارد و ساکنان آن به منزله میهمانی تلقی می شوند که احساس خاصی نسبت به آن نداشته و تمایلی به حل مسائل آن نشان نمی دهند . زیرا شهری که هویت ندارد ، زندگی در آن جریان ندارد .

مهندس زمانی تأکید نمود : هویت شهری یکی از چالشهای اساسی شهرهای جدید کشور است که به نظر میرسد برای دغدغه ساکنین هنوز جوابی یافت نشده و معماهای گمشده دراین شهرها حل نگردیده است .

در خاتمه از یکایک کارکنان شرکت عمران تقدیر و قدردانی بعمل آمد و احمد اکبرپور به عنوان کارمند نمونه انتخاب و از وی تقدیر گردید .

صفری 04/06/1395

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>