افتتاح مساکن مهر در فاز چهار شهر جدید سهند بدست معاون وزیر راه و شهرسازی

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند همزمان با هفته دولت از تعداد 2143 واحد مسکن مهر شهرجدیدسهند و یک باب مدرسه توسط مهندس نریمان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بهره برداری بعمل آمد .

در این مراسم دکتر محمدزاده فرماندار اسکو ضمن قدردانی از زحمات و اهتمام مهندس نریمان در راستای مسکن مهر شهرجدیدسهند ، گفت : نواقص زیربنایی و روبنایی وجود دارند که انشاءا . . . با همت مضاعف شما و تک تک همکاران مشکلات موجود حل خواهد شد . وی افزود : توفیقی که اخیراً حاصل شد . بحث تغییر دستگاه اجرایی آزادراه تبریز-سهند بود که امید است با همت خدمتگزاران این دولت عملیات اجرایی آن به سرعت تکمیل یابد .

مهندس زمانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند ضمن خیرمقدم به میهمانان و تبریک هفته گفت : ما اهل وعده و وعید و آمار دادن نیستیم ، پروژه ها و کارهای ما زبان گویای ما خواهد بود که اگر کاری صورت میگیرد نتیجه کارگروهی همه بوده که جا دارد از همکاران خودم در مجموعه شرکت عمران گرفته تا مسئولین ادارات و سازمانها و دستگاههای خدمات رسان تشکر نمایم که با اهتمام آنها شاهد به ثمر نشستن افتتاحات هستیم .

وی تصریح کرد : رویکرد شهرهای جدید و به تبع آن شهرجدیدسهند اجرای پروژه های زیربنایی و روبنایی است که در گذشته بیشتر کارشده اما نکته ای که به نظر می رسد مورد غفلت واقع شده بحث هویت و ماهیت شهرهای جدید است که رسالت خطیر ما هویت دهی به شهر است . وی خاطر نشان ساخت : مأموریت بنده و همکارانم در شرکت عمران این است که شهرجدیدسهند را به عنوان شهر ایمن ، سالم و شهر زیبایی ها به همه نشان دهیم . شهرجدیدسهند پتانسیل های بیشتری دارد که می تواند جمعیت پذیری بیشتر از این را دارا باشد .

مدیرعامل شرکت عمران تأکید کرد : شهر یک موجود زنده است . همانطوریکه که ما نفس می کشیم شهر نیز از این قاعده مستثنی نیست ، که امید است شهرجدیدسهند با قدمت هزارساله به زندگی خود ادامه دهد .

مهندس پورمهدی معاون امور عمرانی استانداری در آیین مراسم افتتاح مسکن مهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هفته دولت رجایی و باهنر گفت : قرار است در هفته دولت عملکرد دولت مردان را به مردم نشان دهیم که وظیفه ما این است با مدیریت جهادی خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم . وی افزود : برخی براین باورند که به مسکن مهر بی توجهی شده در حالیکه طبق آمارها بیشترین پیشرفت فیزیکی ، علیرغم نبود اعتبار در دولت کنونی انجام گرفته که از منابع داخلی شهرهای جدید و سایر منابع صورت گرفته است که وظیفه داریم باقیمانده مسائل و مشکلات مسکن مهر را حل نموده و به متقاضیان محترم تحویل نماییم .

وی همچنین گفت : ما از شرکت عمران علیرغم کارهای مهم و خطیری که انجام داده اند دو خواسته داریم ؛ یکی اینکه شهرجدیدسهند را برای زندگی با ارتقای کیفیت بیشتر آماده کنیم و دیگری اتمام آزادراه تبریز-سهند است که خوشبختانه از طرف شهرجدیدسهند تعهداتی که برعهده شرکت عمران است به اتمام رسیده و از طرف تبریز نیز عملیات اجرایی آن تسریع می یابد .

مهندس نریمان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ضمن گرامیداشت شهدای هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر گفت : متأْسفانه در رسانه ها اعلام میکنند که دولت به مسکن مهر بی توجه است ، در حالیکه توفیقی که در افتتاحات چندین شهرجدید داشتم عکس این اظهارات بوده است که ما وظیفه داریم طبق فرمایش امام راحل هرآنچه که انجام می دهید به مردم بگویید .

وی گفت : از تعداد 26153 واحد تحویلی شهرجدیدسهند تعداد 18882 در دولت کنونی تحویل داده شده که افتخار داریم به رسانه اعلام کنیم از تعداد 36 هزار واحد مسکن مهر شهرجدیدسهند بیش از 33 هزار آن تحویل داده شده و مصمم هستیم تمامی تأسیسات زیربنایی و روبنایی و مسائل مربوط به فضای سبز ، جاده ای و محوطه سازی و . . . آن را در دولت کنونی انجام دهیم زیرا لبیکی که گفتیم مسکن مهر را با تمامی چالشهایی که دارد به سرانجام برسانیم و همه دستگاهها موظف هستند تا مشکلات پیش روی مسکن مهر را مرتفع نمایند . امیدواریم پرونده مساکن مهر شهرهای جدید را در دهه مبارک فجر امسال بسته شود .

وی خاطر نشان ساخت : ما نمی خواهیم شهرجدیدسهند شهر خوابگاهی باشد ، اقدام ارزشمندی که صورت گرفته ، شهرجدیدسهند به آزادراه وصل شده که از طرف شهرجدیدسهند عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده و از طرف تبریز با تغییر دستگاه اجرایی و با ایجاد یک شرکت عملیات اجرایی آن تسریع می یابد که انشاء ا . . . تا پایان سال جاری خبرهای خوبی برای مردم خواهیم داشت و به این هم بسنده نمی کنیم ، ما مطالعات قطار شهری تبریز-سهند را انجام داده ایم که به حول و قوه الهی به نقطه خوبی خواهیم رسید و شهرجدیدسهند را شهری پویا مطابق با استانداردها  بسازیم .

صفری 06/06/1395

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>