برنامه تلویزیونی سهند گئجه سی

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند تفاهمنامه شرکت عمران شهرجدیدسهند با صدا و سیمای شبکه استانی سهند با هدف معرفی و شناساندن بیشتر شهرجدیدسهند و پتانسیل های آن با شعار «سهند مسیرتوسعه» انعقاد گردید و شروع اولیه آن با برنامه زنده سهند گئجه سی (شبهای سهند) در محل شرکت عمران برگزار و مورد استقبال بی نظیر شهروندان استانی علی الخصوص شهرجدیدسهند گردید .

مهندس زمانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند در این برنامه زنده تلویزیونی ضمن خیرمقدم و تبریک عید سعید غدیرخم گفت : شرکت عمران شهرجدیدسهند به عنوان زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی مأموریت مکانیابی و احداث شهرجدیدسهند فعالیت خود را بیش از 20 سال است که آغاز نموده و اسکان در آن جریان دارد و با حدود 160 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر استان می باشد که طی دو سال آینده جمعیت آن به 180 هزار نفر خواهد رسید .

مدیرعامل شرکت عمران افزود : برنامه ای که در دستور کار شرکت عمران قرار دارد و با تلاشهای شبانه روزی مجموعه کارکنان شرکت عمران می رود که محقق گردد ، بحث بزرگراه تبریز-سهند می باشد که با استقرار جمعیت مسکن مهر وظیفه داریم تأسیسات زیربنائی و روبنائی شهر را به نحو مطلوب برسانیم .

وی همچنین گفت : نویدی که به شهروندان عزیز شهرجدیدسهند دارم ، بهره برداری از بزرگراه تبریز-سهند می باشد که متأسفانه بیش از 15 سال است که عملیات اجرایی آن شروع شده که قسمتی از کارهای آن انجام گردیده و ما مصمم هستیم با حمایت مردم فهیم طی یکسال آینده شاهد بهره برداری و تردد در آن باشیم .

مهندس زمانی تصریح نمود : بزرگراه تبریز-سهند خوشبختانه از چهار باند به شش باند تغییر یافته که ابنیه ، روشنایی و سایر مراحل آن با تکنولوژی روز تأمین می شودو می توان گفت از جمله بهترین بزرگراههایی است که در کشور وجود دارد .

وی خاطر نشان ساخت : نکته مهمی که با مردم عزیز دارم این است که شهرجدیدسهند با داشتن آب و هوای سالم  می تواند از شهرهای زیبای استان اذربایجانشرقی باشد ، شهرجدیدسهند به عنوان شهر سرریز جمعیتی تبریز طراحی شده و دارای نقایصی است که درصدد هستیم با ایجاد تأسیسات روبنایی نظیر ؛ احداث بیمارستان ، درمانگاه ، مراکز تفریحی ، رفاهی ، ورزشی ، فضای سبز و مراکز خرید و . . . این نقایص را رفع نمائیم و مهمتر از موارد ذکر شده بحث قطار شهری تبریز با سهند است که مطالعات آن انجام یافته و مبلغ اولیه قرارداد پرداخت گردیده و به عنوان برنامه میان مدت شاهد اجرای آن خواهیم بود .

وی در خاتمه به شهروندان تأکید نمود باتوجه به امکانات ، پتانسیل ها و رونقی که این شهر دارد ارزش افزوده زمینها و واحدهای آن طی یکسال آینده به دو برابر خواهد رسید .

دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو در این برنامه زنده گفت : اگر شهرجدیدسهند را در شمالغرب کشور بعنوان بهترین وزیباترین شهر معرفی نمائیم ، اغراق نکرده ایم ، زیرا شاخصه های مهمی از جمله ؛ قرار گرفتن در دامنه کوه معروف سهند ، اجرا و رعایت اصول و ضوابط شهرسازی ، شهر تمیز ، سالم و ایده آل با داشتن آب و هوای مطبوع ، بهترین و تنهاترین شهر شمالغرب به عنوان نامزد دریافت گواهینامه شهر ایمن از سازمان بهداشت جهانی و . . . دارد و از افتخارات بنده است که به عنوان خدمتگزار این شهر باشم .

فرماندار اسکو افزود : با احداث مسکن مهر معادلات این شهر تحت تأثیر قرار گرفت و تناسب زیرساخت های آن برهم ریخت که مصمم هستیم مشکلات و نیازهای آن را مرتفع نمائیم .

وی تأکید نمود : ما می دانیم که ساکنین مسکن مهر مشکلات ، دغدغه خاطر داشته و با کمبود امکانات مواجه هستند که انشاءالله برنامه چنین است در حداقل زمان ممکن نیاز ها  و مشکلات را به حداقل برسانیم .

وی در خاتمه یادآوری نمود : داشتن اطلاعات دقیق ، ضرورتی برای برنامه ریزی و تدوین برنامه توسعه بوده که از مردم عزیز تقاضا داریم در سرشماری نفوس و مسکن با ارائه اطلاعات دقیق ما را یاری فرمایند .

روابط عمومی

28/06/1395

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>