مراسم بازگشایی مدارس در شهر جدید سهند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدسهند همزمان با نخستین روز از مهر ماه علم آموزانی که بهار تحصیل شان را جشن می گرفتند ، مهندس زمانی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند در جمع صمیمی آنها حضور یافت و زنگ مدرسه را به امید آغاز موفقیت هایشان نواخت .

مهندس زمانی در جمع مسئولین ، معلمان ، اولیاء و دانش آموزان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و گرامیداشت یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس گفت : اهمیت علم و علم آموزی بر کسی پوشیده نیست ، چرا که علم سازنده شخصیت هر انسانی است و کسانی که برقله های رفیع انسانیت رسیده اند از این سنگر شروع کرده اند ، وی دانش آموزان را به تلاش ، تفکر ، آرزو کردن و سوال نمودن دعوت نمود و افزود : دانشمندانی که به جامعه بشری خدمت نموده اند و نام آنان همچون نگینی در تاریخ می درخشد ، مدیون تفکر و تلاش بوده اند و با پشتکار به اهداف عالی خویش رسیده اند . طرح سوال و سوال کردن یکی از بهترین شیوه های ارتقای علم است که از این موضوع هرگز غفلت نورزید .

مدیرعامل شرکت عمران علم و دانش را تنها راه نجات انسانها از جهالت و گمراهی دانست و خاطر نشان کرد : باتوکل به خداوند متعال و با جدیت و کوشش راه خود را با علم به سوی فردایی روشن بگشایید زیرا شما ها هستید که سرنوشت و آینده ایران اسلامی را رقم خواهید زد .

در خاتمه دکتر محمدزاده فرماندار و نجابت مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان اسکو از مدیرعامل شرکت عمران در احداث و آماده نمودن به موقع مدارس برای سال تحصیلی جدید تقدیر و تشکر نموده و با اهداء لوح تقدیر از خدمات مهندس زمانی تقدیر نمودند .

 

                                      روابط عمومی

                                        04/07/1395

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>