پیام نوروزی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدسهند

فرا رسیدن سال نو و بهار پر طراوت که نشانه ای از قدرت لایزال الهی در تجدید حیات طبیعت و زدودن غبار کهنگی از چهره گیتی است را به شهروندان فهیم شهرجدیدسهند ، انبوه سازان ، مشاوران ، پیمانکاران و همکاران تلاشگر در شرکت عمران شهر جدید سهند و خانواده های بزرگوارشان تبریک و شادباش عرض می نمایم و سالی پر از معنویت و برکت را در سایه توجهات الهی برای شما عزیزان مسئلت دارم .

در این روزهای پایانی سال 93 و در آستانه سال 94 نام و یاد اسوه رحمت و مهربانی حضرت فاطمه زهرا (س) را ارج نهاده ، امید است در سال جدید با تأسی به ائمه اطهار (ع) و بهره مندی از فضایل ، صفات و کمالات اخلاقی بزرگان دین ، پویندگان راه آن بزرگواران باشیم .

خداوند متعال را شاکرم که در آستانه سال جدید ، توفیق خدمتگزاری در جمع خانواده بزرگ ، صمیمی و متخصص شرکت عمران را به اینجانب عطا فرمود تا به یاری و مدد کارکنان زحمت کش و صدیق و بهره گیریاز روشها و رویه های حرفه ای در چارچوب قوانین و ضوابط شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ، زمینه بهبود خدمت رسانی به همشهریان گرامی و رضایت خاطر همه عزیزان را فراهم آوردیم .

در سالی که گذشت شرکت عمران شهرجدیدسهند با تدبیر مسئولان شهرهای جدید و همت تمامی همکاران ، موقعیت و جایگاه خود را در بین شهرهای جدید کشور ارتقاء بخشید و موفقیت های قابل توجهی در حوزه های مختلف عملکردی کسب نمود ، که همگی حاکی از حرکت شرکت عمران شهرجدیدسهند به سمت رشد و تعالی است .

اکنون شرکت عمران شهرجدیدسهند مصمم است تا با اتکای نیروهای متخصص متعهد و بهره مندی از شیوه های نوین شهرسازی و پیروی از اصول مشتری مدارانه و رفتار حرفه ای کارکنان با بهینه سازی فرآیندها و ساختارهای عملیاتی و تشکیلاتی ، توسعه زیرساختها و مسائل روبنایی به جایگاه والایی که در برنامه استراتژیک بلند مدت خود ترسیم نموده ، دست یابد .

امید است سال 1394 نیز سالی سرشار از موفقیتهای روز افزون برای همشهریان گرامی و سال عزت ، سربلندی و سرافرازی ملت عزیز ایران در تمامی عرصه ها باشد .

محمد رضا مظفری /مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند

اطلاعات ارتباط با ما

نشانی: شهر جدید سهند - فاز ۲ - شرکت عمران شهر جدید سهند// روابط عمومی

  • تلفن : ۵ - ۳3۴۳۷۷۰۱ (۰۴۱)
  • فاکس : ۳3۴۳۷۷۰۶ (۰۴۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ucuz ukash
>